SONAR wystartował z przedsprzedażą nowej płyty “S3”!

0

SONAR wystartował z przedsprzedażą nowej płyty S3, której premiera odbędzie się 23 kwietnia nakładem FONOBO Label! Ale to nie koniec niespodzianek…

Zespół SONAR odkrywa kolejne karty przed premierą płyty “S3”. Znamy okładkę i datę premiery. W dodatku album można już zamawiać w przedsprzedaży. Po ponad dwóch latach od wydania kultowego już albumu „Torino”, za który zespół SONAR otrzymał nominację do Fryderyka, elektryzujący duet powraca z premierowym materiałem. „S3” to album, na który fani Leny i Łukasza czekali długo, ale ich cierpliwość została wynagrodzona.

Wydawnictwo właśnie trafiło do przedsprzedaży – www.mtj.pl/sklep/s3 – a oficjalna premiera została zaplanowana na 23 kwietnia 2021 r. Autorami okładki są Mateusz Holak, Łukasz Dziewic i Nina Ornatkiewicz.

Zamówienie płyty “S3” w przedsprzedaży jest gwarancją otrzymania egzemplarza osobiście podpisanego przez Lenę i Łukasza. Dodatkowo, osoby, które zakupią album w preorderze, zostaną zaproszone na ekskluzywny przedpremierowy odsłuch online z uczestnictwem SONARA. Ale to nie koniec niespodzianek…

…do tej pory płyta “S3” była promowana przez trzy single: “Do dna“, “Wiadomo” oraz “50/50“. Premiera kolejnego odbędzie się już w drugiej połowie marca. Stay tuned!

Sprawdzaj co słychać u SONARA:
Facebook: https://www.facebook.com/sonarmuzyka
Instagram: https://www.instagram.com/sonar_muzyka

Subskrybuj kanał SONARA:
https://www.youtube.com/user/SonarVEVO/featured

Mocno energetyczny “50/50”, czyli najnowszy kawałek od SONAR’a

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here