SnowFest z P Money, Metroplane, Ten Typ Mes i Łąki Łan

156

Trzy sceny, 22 artystów z Polski i zagranicy. Przedstawiciele różnych nurtów. Sporty ekstremalne ze snowboardem i free ski na skoczni Skalite… Mówi wam to coś? Jeśli nie, to może odświeżę wam pamięć 🙂

Mowa oczywiście o festiwalu SnowFest, który tym razem odbędzie się w dniach 10-11 lutego w Szczyrku. Na tegorocznej edycji pojawią się między innymi TP Money, Ten Typ Mes i Łąki Łan a także Metroplane ze swoim pierwszym występem w Polsce.

P Money jest świetnie zapowiadającym się przedstawicielem brytyjskiej sceny grime. Z finezją łączy klasyczny grime z dubstepem. Na festiwalu zaprezentuje materiał z wydanego pod koniec 2016 roku albumu, na którym wystąpili gościnnie Wiley, Stormzy i JME.

Endorfiny podkręcą wam również Ten Typ Mes, czyli jeden z najoryginalniejszych i najbardziej utalentowanych polskich raperów oraz grupa Łąki Łan – jedyny czynny wulkan pozytywnej energii w Polsce.

Pełny skład imprezy stanowią:
NERO, Pendulum, A.Skillz, Nu:Tone i Mc Wrec (Hospital Records), P Money, Metroplane, Gooral, Ten Typ Mes, Łąki Łan, JÓGA, Rosalie, Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ros, BC, Squal, Nowosad, Benito, Biernaski i Ginee.

Dwudniowe bilety “DAY & NIGHT” z grudniowo-styczniowej puli dostaniecie za 140 zł.
Trzecia pula wystartuje 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł.

W ramach festiwalu uczestnicy mogą liczyć pierwszy w Szczyrku zlot Food Trucków, kino festiwalowe, a w nim najciekawsze dokumenty National Geographic, jak również skorzystać z mnóstwa konkursów i atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Po więcej informacji o festiwalu zajrzyjcie na www.facebook.com/SnowFestPL.

Lineup 2017