Slow(e)motion z debiutanckim singlem “Odbijam się”

1

Slow(e)motion to projekt z Gdańska i Lublina, który tworzy dwójka wieloletnich przyjaciół –  producent Albert Zapalski i wokalistka Laura Śliwa. W sieci właśnie ukazał się ich debiutancki singiel “Odbijam się”.

Eksperymentując z elektronicznym brzmieniem, połączeniem alternatywy, popu oraz własnej intuicji, tworzą oni niebanalne utwory przesycone indywidualnymi przeżyciami. Wspólny entuzjazm z komponowania i gust muzyczny, przerodził się jeszcze w tym roku w zgrany duet. Ich celem jest przekucie własnych emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami.

Nazwa Slow(e)motion nawiązuje do charakterów dwójki muzyków – ich dążenie do zwolnienia tempa, refleksji i emocjonalności w dzisiejszym, wielowątkowym świecie.

Debiutancki singiel nawiązuje do coraz powszechniejszego poczucia zagubienia swojego ja i odosobnienia. Przesyt informacji i idących za nimi subiektywnych opinii oraz chęć wyrażenia własnych problemów związanych z budowaniem tożsamości, to inspiracja tworząca warstwę tekstową i ekspresję muzyczną tytułowego utworu. Klimat i przekaz “Odbijam się” jest zapowiedzią nowego projektu, który rozwija się i czerpie z aktualnych potrzeb wyrażenia siebie przez twórców, z którymi mają nadzieję – będzie mógł utożsamić się każdy.

Premiera piosenki w sieci wraz z teledyskiem odbyła 4 czerwca 2021 roku. Za muzykę odpowiadają Albert Zapalski, Laura Śliwa, Dominik Szumny, a za tekst Laura Śliwka.

Co słychać u Slow(e)motion?
https://www.facebook.com/Slow-e-motion

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj