Nowe nagranie i szczegóły trasy Męskie Granie Orkiestra

334

Nowa kompozycja nagrana na trasę koncertową Męskie Granie zadebiutowała na antenie radiowej Trójki. Dotarliśmy również do pierwszych szczegółów całej trasy!

Tegoroczna edycja Męskie Granie Orkiestra występować będzie pod przewodnictwem Piotra Roguckiego, Moniki Brodki i Tomasza Organka. Singiel ich autorstwa – “Nieboskłon” miał dziś premierę na antenie radiowej Trójki.

Podczas zapowiadanej trasy odbędzie się specjalny hołd dla formacji Voo Voo. Będzie on miał formę 2-częściowego koncertu – w pierwszej części wystąpi Wacław Zimpel z zespołem, a gościnnie na scenie pojawią się Gaba Kulka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. Druga część koncertu należeć będzie do samego Voo Voo.

Na tegorocznym Męskim Graniu usłyszycie również kompozycje Grzegorza Ciechowskiego i piosenek z albumu “Tak! Tak!” wydanego w 1988 roku. Utwory Obywatela G.C. wykonywać będą m.inn. Smolik, Mela Koteluk, Skubas i Piotr Rogucki.

To jednak nie wszystko. W trakcie imprezy odbędzie się też koncert poświęcony kultowym hiphopowym numerom w nowych aranżacjach, podczas którego usłyszycie m.in. Korteza, Tego Typa Mesa, Felicjana Andrzejczaka i Monikę Borzym oraz projekt poświęcony Pink Floyd.

Poniżej przedstawiamy pełną trasę Męskiego Grania:

Bilety w cenach od 149zł – 199zł do kupienia na www.alebilet.pl/bilety/meskie_granie_2017.

Więcej o imprezie znajdziecie na www.facebook.com/MeskieGranie.