Gramofon Audio-Technica AT-LP120USBHC

0

Trochę zapomnieliśmy ostatnio o wciąż odżywającym segmencie gramofonów. Wracamy więc ze sprzętem, którego zakup nie nadszarpnie Waszych portfeli na tyle, by uciekać za granicę ze stertą długów. Krótko o Audio-Technica AT-LP120USBHC.

Japończycy już nie raz dowiedli, że dobry sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze. Firma znana jest z całej gamy sprzętu dla domowego, ale i profesjonalnego odbiorcy.
Słuchawki, mikrofony i oczywiście gramofony, to główne gałęzi produkcyjne japońskiej marki.

Audio-Technica AT-LP120USBHC to sprzęt nietani, ale i niedrogi. Za owy sprzęt przyjdzie nam zapłacić blisko 1300 PLN. Czy jest zatem wart tych pieniędzy?
W naszej ocenie jak najbardziej. Gramofon posiada bezpośredni napęd i silnik o sporem momencie obrotowym. Dzięki gnieździe USB, szlifiereczka ma również zacne predyspozycje do bycia prostym gramofonem DJ-skim, gdyż dzięki możliwości podłączenia go do komputera, możemy z powodzeniem bawić się w DJ’a bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.
Warto zauważyć również, że wraz ze sprzętem dostajemy do dyspozycji oprogramowanie Audacity na platformę Windows oraz MacOS.

Co do samych właściwości audio, wbudowany przedwzmacniacz wysokiej klasy, pozwoli na podłączenie gramofonu do dowolnego systemu audio i cieszenie się z dobrej jakości dźwięku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.eu.audio-technica.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj