Shura w klubie Proxima

0

Według jednych następczyni Jessie Ware, inni porównują ją do Grimes. My wiemy jedno: Shura jest jedną z najbardziej utalentowanych i najciekawszych debiutantek brytyjskiej sceny ostatnich lat! 23 listopada artystka po raz pierwszy zagra w Warszawie!

Zachwyciła świat singlem Touch, który szybko osiągnął liczbę 30 milionów wyświetleń na YouTube. Ostatnio potwierdziła klasę świetnym albumem Nothing’s Real. Pierwszy krążek tej wschodzącej gwiazdy z Manchesteru trafił na 13 miejsce brytyjskiej listy sprzedaży i zyskał ogromną przychylność krytyków. Brytyjka marzyła kiedyś o karierze piłkarskiej, na szczęście miłość do muzyki i artystyczny temperament okazały się silniejsze.

Wokalistka jest współautorką większości utworów z płyty, trzeba jednak podkreślić, że wkład w jej powstawanie miał też producent Greg Kurstin, któremu zawdzięczamy między innymi rewelacyjny Hello w wykonaniu Adele. Shura, tak jak Grimes, burzy stereotypy współczesnej artystki pop.

Już 23 listopada swoje znakomite umiejętności i ujmujący show Shura przedstawi w warszawskim klubie Proxima.

Bilety w cenach 70-90zł dostępne na stronach biletomat.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, a także w stałych punktach sprzedaży (salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here