“Secrets” – nowy klip The Weeknd

0

The Weeknd opublikował w sieci niezwykły teledysk. Klip nakręcono do piosenki “Secrets” pochodzącej z najnowszego krążka artysty.

Za reżyserię teledysku odpowiedzialny był Pedro Martin Calero. Muzyk ukazuje się w nim w zadziwiającej budowli. Znajdziecie w niej schody, czerwone dywany, sale z lustrami i… lewitujący krzyż, a także piękną i przerażoną kobieta.

Album “Starboy”, z którego pochodzi nagranie, ukazał się w listopadzie 2016 roku. The Weeknd 30 czerwca wystąpi na Open’erze, więcej info szukajcie na https://uptone.pl/muzyka/znamy-kolejnego-wykonawce-openera.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania “Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem “Kiss Land”. Na drugi longplay “Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój “Earned It” na ścieżkę muzyczną “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here