Rusted Into Stereotrip – konkretna metalowa rozpierducha w Klubie Piękny Pies

0

Rusted Into Stereotrip – trzy wyrazy zapowiadające koncert trzech rockowo – metalowych kapel. J. D. Overdrive, Gallileous i Death Swingers 18 grudnia rozniosą na kawałki Klub Piękny Pies w Krakowie.

Jeśli będziecie akurat w Krakowie, to chyba lepiej kupić to samo piwo w konkretnym klubie i przy okazji za kilka groszy posłuchać dobrego, ostrego brzmienia, nieprawdaż?
Bilety wstępu kosztują szalone 20 zł i dostępne będą bezpośrednio w Klubie Piękny Pies w dniu koncertu.

Zespoły o sobie piszą następująco (źródło: facebook.com):

J. D. Overdrive – nie wiemy, czy da się w Polsce grać porządny southern metal, ale i tak od prawie dziesięciu lat staramy się to robić. Na koncie mamy mało pieniędzy i trzy albumy: Sex, Whiskey & Southern Blood (2011), Fortune Favors the Brave (2013) oraz bardzo ciepło przyjęty The Kindest of Deaths z 2015 . Dotychczas dzieliliśmy scenę z takimi sławami, jak DOWN, BLACK LABEL SOCIETY, WHITESNAKE, BLOOD CEREMONY, SOULFLY, RED FANG, KARMA TO BURN, EUROPE, PHIL ANSELMO & THE ILLEGALS, SAXON czy BLACK STAR RIDERS. Na koncertach heheszkujemy i pijemy dużo piwa, a na statywie od mikrofonu wieszamy czaszkę konia. Nazywa się Lucjan. Ta czaszka w sensie. Koń nie wiemy jak się nazywał.

Gallileous – od wielu lat silnie związany z polską sceną doom metalową. Obecnie – kieruje swoje aspiracje w stronę space rocka, hard proga czy psychodelicznego rocka lat 70-tych, co odzwierciedla się w recenzjach dwóch ostatnich albumów. Z nową wokalistką kosmiczni pielgrzymi eksplorują kolejne lata świetlne czasoprzestrzeni kontynuując swoje kosmiczne wątki liryczne.

Death Swingers – ponad 450kg krakowskiej wędzonej w dymie fajek i marynowanej w #JackDaniels… południowo rockowej jazdy bez zbędnego napinania i konwenansów. Brzmienie łona matki natury. Zamiłowanie do rękodzieła i rzemiosła.


JOIN THE CIRCLE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj