Royal Republic w Klubie Kwadrat w Krakowie

0

Po rewelacyjnym koncercie na Impact Festivalu, szwedzkie gwiazdy rocka postanowiły wrócić do Krakowa. Tym razem jednak wielką scenę Tauron Areny zamieniają na bardziej kameralny występ klubowy w krakowskim Kwadracie.

Royal Republic to szwedzki zespół rockowy z Malmö. Zadebiutowali albumem “We Are The Royal” w 2010 roku. Brytyjski magazyn rockowy “Kerrang!” określił brzmienie płyty jako połączenie energii The Hives i melodyjności Rancid. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzała płyta “The Weekend Man” pełna energetycznych, dynamicznych utworów, typowych dla Royal Republic, które doskonale sprawdzają się podczas występów na żywo.

Royal Republic w tym roku obchodzą 10-lecie swojego istnienia, a ich trzy albumy przysporzyły im sporą grupę fanów alternatywnego i hard rocka. Energetyczne kawałki promowane były już w warszawskiej Stodole, teraz przyszła pora na Kraków, który (a jakże!) w drugi weekend grudnia, będzie mógł poszaleć przy dźwiękach kwartetu.

Royal Republic wystąpią 9 grudnia w klubie Kwadrat w Krakowie.

Bilety w cenie 79 zł do kupienia na www.stodola.pl i www.livenation.pl.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/royalrepublic. Chcecie być na bieżąco? Polubcie www.facebook.com/events/652874754909827!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here