Mark Lanegan wystąpi w Warszawie

0

Jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów rockowych, Mark Lanegan razem ze swoim zespołem 11 listopada zagra w warszawskim klubie Proxima.

Na nadchodzącej trasie artysta promował będzie swoje najnowsze wydawnictwo – longplay “Gargoyle”, który premierę miał w maju tego roku. Jak sam o sobie mówi Lanegan – “Jestem dziś dużo lepszym autorem piosenek niż 15 lat temu”. Album to połączenie charakterystycznego, głębokiego głosu wokalisty z klasyczną gitarą, gotyckimi brzmieniami i nutą elektroniki. Na warszawskim koncercie, prócz najnowszych utworów, nie zabraknie z pewnością ulubionych kawałków publiczności z poprzednich płyt.

Mark Lanegan ma na swoim koncie współpracę z niezliczonymi artystami: śpiewał między innymi w grunge’owej legendzie – formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za utwory The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, a na koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Koncert Marka Landegana odbędzie się 11 listopada w klubie Proxima w Warszawie. 

Bilety do kupienia na www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Więcej o artyście i wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/MarkLanegan i www.facebook.com/events/1848722478779506.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here