“Reasons I Drink” – wielki powrót Alanis Morissette

0

Po trwającej 8 lat przerwie Alanis Morissette zaprezentowała światu nowego singla. Piosenka nosi tytuł “Reasons I Drink” i zapowiada nadchodzący album artystki.

Alanis Morissette opublikowała w sieci swoje pierwsze muzyczne dzieło po 8 latach przerwy. Singel “Reasons I Drink” był napisany przez kanadyjską artystkę razem z Michaelem Farrellem (Morrissay, Macy Gray) i wyprodukowany przez Alexa Hope’a (Troye Sican, Ben Platt, Tove Lo). Utwór jest zapowiedzią wyczekiwanego albumu “Such Pretty Forks In The Road“, który ma się ukazać 1 maja 2020 roku.
Będzie to pierwsze oficjalne wydanie Alanis Morissette od “Havoc and Bright Lights” z 2012 roku.

4 grudnia fani będą mogli podziwiać występ twórczyni niezliczonych hitów w programie Jimmiego Fallona, a później na trasie w Północnej Ameryce, a także Europie.

Alanis Morissette zdobyła 7 statuetek Grammy. Jej debiutancki krążek “Jagged Little Pill” był tylko początkiem drogi. Kolejne 9 albumów tylko podnosiło jej artystyczny autorytet. Poza swoją muzyczną działalnością, Alanis walczy o prawa kobiet, a także stara szerzyć wiedzę na temat psychicznego, duchowego i fizycznego dobrobytu. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami i terapeutami, poruszając różnorodne psychospołeczne tematy.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/alanismorissette/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here