“Ready To Go” – Hurts prezentuje nowy klip i ujawnia szczegóły płyty

0

Grupa Hurts zaprezentowała w sieci klip promujący nadchodzący album “Desire”. Piosenka nosi tytuł “Ready To Go”.

Piosenka “Ready To Go” jest już drugim utworem pochodzącym z czwartej studyjnej płyty zespołu. Album “Desire” w sprzedaży ukaże się 29 września.

Wokalista Hurts Theo Huthcraft o piosence mówi – “Ready To Go” to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie – trzeba korzystać z życia. 

Trzeci krążek grupy, “Surrender” był pierwszym albumem, który zmienił dotychczasowy wizerunek muzyczny zespołu. O ile dwa pierwsze utrzymane były w mrocznym i bardziej gotyckim klimacie, o tyle “Surrender” stało się jakby dużo bardziej optymistyczne. Ten właśnie kierunek utrzymuje się też na nadchodzącej płycie “Desire”, szczególnie w takich utworach jak “Chaperone”, “People Like Us” czy wpadający w ucho, udostępniony właśnie singel “Ready To Go”.

Warto wspomnieć, że w ramach jesiennej trasy koncertowej Hurts wystąpią w Polsce dwukrotnie – szczegóły znajdziecie na www.uptone.pl/muzyka/hurts-z-nowa-plyta-na-dwoch-koncertach-w-polsce.

A tak prezentuje się pełna tracklista płyty:
1. Beautiful Ones
2. Ready To Go
3. People Like Us
4. Something I Need To Know
5. Thinking Of You
6. Wherever You Go
7. Chaperone
8. Boyfriend
9. Walk Away
10. Wait Up For Me
11. Spotlights
12. Hold On To Me
13. Magnificent

Hurts, czyli Theo Hutchcraft i Adam Anderson przeciągu siedmiu lat od wydania debiutanckiej płyty “Happiness” Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Są twórcami takich przebojów, jak  “Wonderful Life”, “Stay”, “Better Then Love”, “Some Kind Of Heaven” czy “Lights”.
Najnowszy album grupy, “Desire” do sprzedaży trafi 29 września.

O zespole przeczytacie również na www.facebook.com/hurts.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here