Rami Malek zagra Freddiego Mercury!

0

Od kilku lat w światku filmowym głośno jest o planowanej ekranizacji biografii jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej, jaka kiedykolwiek pojawiła się na świecie. Mowa oczywiście o Freddim Mercury.

tumblr_static_freddie_mercury_3Film zatytułowany Bohemian Rhapsody nabierać zaczyna coraz bardziej realnego kształtu. Reżyserią ma zająć się Bryan Singer, znany m.in. z Podejrzanych i serię filmów o X-menach. Za scenariuszem odpowiadać ma Anthony McCarten, autor skryptu oscarowej Teorii Wszystkiego.

Od niedawna wiadomo natomiast, kto zagra postać samego Freddiego. Reżyser Bryan Singer w serwisie Instagram ogłosił, że rola ta przypadnie Ramie Malekowi. Wcześniej przyjęcie roli proponowano Sashy Baronowi Cohen i Benowi Whishaw. Co ciekawe, nad muzyką do filmu pracować będą żyjący członkowie Queen, gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor.

Zespół Queen do dziś jest legendą rocka. Grupa ma na koncie takie ponadczasowe hity, jak Bohemian Rhapsody, We Are The Champions czy Radio Ga Ga. Po śmierci lidera, Queen wydał jeszcze jeden album. Freddie Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku, w wyniku powikłań związanych z AIDS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj