Ralph Kamiński i My Best Band In The World w lutym w Starym Maneżu

0

Jeśli lubicie melancholię, brzmienie fortepianu i ciepłego męskiego głosu, to z całą pewnością przypadnie wam do gustu muzyka Ralpha Kamińskiego. Młody wokalista już wkrótce zagości na scenie gdańskiego klubu Stary Maneż.

Muzyka Ralpha to czasem zaskakujący miks akustycznego popu z elementami muzyki filmowej i klasycznej. Trasa koncertowa “m o r z e” to przede wszystkim wypełniona emocjami historia. Koncert nie będzie zwyczajnym odegraniem albumu “m o r z e”, ale czymś w rodzaju spektaklu z rozbudowaną dramaturgią i pojawiającymi się elementami teatralnymi.

Moim zadaniem jest zaczarowanie publiczności, a będzie mi w tym pomagał 7 osobowy skład genialnych muzyków, którzy nie tylko grają, ale również śpiewają. My Best Band In The World – to konglomerat osobowości zebranych w jeden projekt. Wspólnie porwiemy Was do morza uczuć i opowiemy historię z mojego życia. ” – mówi artysta.

Koncert Ralph Kamiński i My Best Band In The World odbędzie się 15 lutego 2018 o godzinie 20:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety w cenie 39 zł do kupienia na www.interticket.plwww.kupbilecik.plwww.eventim.pl.

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kamińskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

My Best Band In The World to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt. Zespół wystąpi w składzie:

Aga Bigaj – fortepian / wokale
Paweł Izdebski – gitary / wokale
Piotr Lewańczyk – bass / wokale
Wiktoria Jakubowska – perkusja / wokale | Michał Piotrowski – perkusja / wokale
Magdalena Laskowska – skrzypce / wokale
Kasia Sylla – skrzypce / wokale
Ola Jankowska – wiolonczela / wokale I Kuba Jakubowski – wiolonczela / wokale

Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/1981821668501708

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here