Julia Pietrucha w marcu w Gdańsku

0

Piękność z Ukulele – gdyby powstał kiedyś tak obraz, z całą pewnością przedstawiałby Julię Pietruchę. Obdarzona lekkim jak piórko, ciepłym głosem wokalistka już w marcu wystąpi w Starym Maneżu w Gdańsku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o trasie koncertowej “From The Seaside“, która odbędzie się już wiosną 2018r. i zostanie poprzedzona wydaniem drugiego albumu niezwykle wrażliwej i utalentowanej Julii Pietruchy. Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami. Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny.

Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra Artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności.Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Premiera albumu otworzy wiosenną trasę koncertową, którą, jak to na płytę inspirowaną morzem przystało, rozpocznie się Gdańsku. Zagra w największych miastach Polski, w pięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach. Mamy nadzieję zobaczyć tam Państwa radosnych jak budząca się do życia wiosna!

Koncert Julii Pietruchy odbędzie się 16 marca 2018 o godzinie 20:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety w cenie od 50 zł do kupienia na www.interticket.plwww.kupbilecik.pl i  www.eventim.pl.

Więcej o artystce i wydarzeniu na www.facebook.com/events/2036296029939268 i  www.facebook.com/juliapietruchafanpage.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here