Cukierkowy z wyglądu, słodki i miły dla ucha. Taki jest singiel “Rain Talk”, singiel promujący wydany 23 lutego debiutancki album zespołu New People.

Musimy przyznać, że piosenka z każdej strony prezentuje się dobrze. Zarówno teledysk, którego twórcą jest uznany artysta wizualny oraz twórca filmów Kobas Laksa, jak i warstwa muzyczna po prostu zapadają w pamięć i wywołują na twarzy uśmiech.

New People to siedem równie kolorowych co teledysk muzycznych osobowości połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. Razem tworzą harmonijną mieszankę popu, soft rocka lat 70tych, disco i motownowego bujania. Zespół tworzą: Alicja Boratyn (Ala ZaStary), Jakub Czubak i Piotr Piechota (ex. The Car Is On Fire), Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley), Natalia Pikuła (Drekoty) i Jakub Sikora (Crab Invasion, Ala ZaStary), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets).

Debiutancki album New People to połączenie amerykańskiego soft-rocka z lat 70. oraz disco z przełomu lat 70. i 80. Na krążku znajdziecie dziesięć piosenek, które same nastrajają do bujania. W zespole są dwie wokalistki i czterech wokalistów. Utwory układają się w minihistorię o rozstaniu, samotności i pozytywnym wychodzeniu z życiowych zakrętów. Są jednocześnie wcieleniem idei muzyki otwartej, inkluzywnej, angażującej, przepełnionej tanecznym drajwem. 7-osobowy kolektyw New People nagrał rozrywkowo-introspektywną płytę, po której masz ochotę wrócić do klasyków Chic i Michaela Jacksona albo po prostu zjeść grejpfruta czy pójść pobiegać.

Więcej o grupie na www.facebook.com/newpeopleband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj