Przyłącz się do Jam Session na BOTO Wild Jams

0

Cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka” – brzmi intrygująco, prawda? A gdyby jeszcze móc przyłączyć się do wspólnego muzykowania?

Cytując klasyka, “Jam Session do rana” to to, co tygryski lubią najbardziej. Wspólne muzykowanie albo po prostu długie godziny niespotykanego relaksu przy muzyce na żywo i ulubionym drinku. A dla każdego posiadacza biletu 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze 😀 Jeszcze się zastanawiacie? Kolejna odsłona BOTO Wild Jam już 18 października. Tym razem gospodarzem będzie Roman Ślefarski, który zagra w składzie:

Roman Ślefarski – perkusja
Tomasz Grzegorski – saksofon
Artur Jurek – piano
i goście.

Roman Ślefarski to muzyk perkusista, aktor. Nagrał kilkadziesiąt płyt (m.in.T. Tymański, PFK Sopot, M. Goldsbery, P. Dyakowski), ścieżek dźwiękowych do filmów (m.in. “Ki” L. Dawida, “Chaos” X.Źuławski ), spektakli teatralnych ( Teatr Wytwórnia, “60/90” Leny Frankiewicz), reklam. Od 2010 mieszkaniec Gdańska.

BOTO Wild Jam odbędzie się 18 października 2018 o godzinie 21:00 w Teatrze BOTO w Sopocie. 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia online na www.interticket.pl. Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Więcej info o imprezie na www.facebook.com/events/540854072994130. Więcej o Romanie Ślefarskim – www.facebook.com/roman.slefarski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here