Przedstawiamy kolejne gwiazdy festiwalu Audioriver

0

Program T-Mobile Electronic Beats Stage na tegorocznym festiwalu Audioriver wzbogacił się o kolejnych trzech wykonawców. Tym razem przedstawiamy wam Jackmaster, Exium oraz The Belleville Three.

The Belleville Three to projekt trzech ważnych dla muzyki elektronicznej artystów. Derrick May, Kevin Saunderson i Juan Atkins są pionierami brzmień techno z Detroit i to właśnie oni stworzyli podwaliny tanecznej elektroniki. Zobaczyć ich razem na scenie było dotychczas jak znalezienie wody na Saharze! Na nasze szczęście panowie, po niemal 40 latach działalności, w końcu wyruszą we wspólną trasę.

Jackmaster to projekt Jacka Revilla, uznawanego za jednego z najlepszych DJów świata. Mimo, że nie wydał żadnej płyty, jego występy zawsze powalają na kolana! Znany jest przede wszystkim z kompilacji “FabricLive” i “DJ Kicks”.

Ostatnim z ogłoszonych wykonawców będzie duet Exium. Przez 16 lat wspólnej działalności wydali trzy pełnowymiarowe albumy oraz pokaźną liczbę EP-ek. Ich twórczość to połączenie różnych odmian muzyki techno.

Ale żebyście nie myśleli, że na tym już koniec – organizatorzy festiwalu zapowiadają, że lista nadal nie jest zamknięta.

Przypomnijmy, że do tej pory potwierdzono już udział Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Emperor , Keeno, KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, Solomun, The Erised, We Draw A.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku.

Bilety w cenie 200zł – 260zł dostępne na www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver.

Karnety w formie specjalnej, kolekcjonerskiej edycji (kolorowe, dwustronne wejściówki) bliskie są wyprzedaży. Kupicie je wyłącznie na oficjalnej stronie festiwalu. Natomiast tradycyjne karnety znajdziecie w salonach Empik w całej Polsce.

Więcej o festiwalu dowiecie się na www.facebook.com/audioriver.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here