Protokultura zaprasza na 12 urodziny Bułka Paryss’kiej

0

Bułka Paryss’ka to chyba najbardziej rozpoznawalna cykliczna impreza w Trójmieście, której pomysłodawcą jest Łukasz PARYSS Perkowski.

Ta kultowa w tej chwili marka wyznaczyła nową jakość w prezentacji i przekazie niezależnej muzyki elektronicznej. To już 12 lat wspólnych prywatek, setki zarwanych nocy i setki zaproszonych artystów.

Na ok 300 imprezach wystąpiło około 450 polskich i kilkudziesięciu zagranicznych artystów prezentujących całą paletę barw niekomercyjnej muzyki klubowej od electroniki poprzez house, progressive, tribal, a kończąc na tak niszowych obecnie gatunkach jak new jazz, grime, dub step, chill out, ambient. Oprócz imprez stricte tanecznych na Bułce odbywają się koncerty i występy live oraz wernisaże i wizualia. W ramach cyklu odbywa się także jej kobieca odsłona “Women In Art”, mocniejsza edycja Bułki o nazwie “Techno.”, a także cykle nawiązujące do konkretnych miejsc “Willa, w której Techno.”, “Open Rejw”, “Bułka na plaży” czy “Ludzie Ulicy”.

7 października klub Protokultura zaprasza do wspólnego świętowania kolejnego roku działalności tego najdłużej trwającego cyklu w historii polskiej muzyki klubowej. Gościem specjalnym będzie nietuzinkowy producent, muzyczny czarodziej, miłośnik polskiej kultury i jedzenia, związany z wytwórniami Mute Records,Kompakt RecordsAreal Recordsl, ShitkatapultBeachcomaMy Favorite Robot Recordss – Sid Le Rock.

Na scenie zobaczycie DJów:
SID LE ROCK (Beachcoma/ Mute Records/ Kompakt Records/ Areal – Berlin)
SONARSSON
SVEN WIT
PARYSS
TWEEN
CEGS
ANE

12 urodziny Bułki Paryss’kiej odbędą się 12 października 2017 o godzinie 22:00 w klubie Protokultura w Gdańsku.

Wstęp w cenie 20 zł (do 24:00) i 25 zł (po 24:00)

Po imprezie planowane jest również AfterParty – więcej info znajdziecie na https://www.facebook.com/events/904445929713393.

Więcej o Bułce Paryss’kiej szukajcie na www.facebook.com/bulkaparyska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here