Premiera! Szymon Grzybacz w pierwszym autorskim singlu “Malinowy” [VIDEO]

0

Dzisiaj swoją premierę ma pierwszy autorski singiel pt. “Malinowy” – Szymona Grzybacza. Debiutancki materiał zapowiada jego pierwszy album, który będzie ukierunkowany na alternatywny pop, a został zrealizowany we współpracy z orkiestrą występującą m.in. ze światowej klasy artystą Andrea Bocelli!

Szymon Grzybacz – 22-letni autor muzyki oraz tekstów. Z wykształcenia muzyk, realizator dźwięku pochodzący z województwa podkarpackiego. W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie “Must be the music – Tylko Muzyka” wykonując utwór pt. “Your Man” z repertuaru Josha Turnera, trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu “X-Factor”. W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.

Po krótkiej przerwie w mediach Szymon powraca z debiutanckim, solowym materiałem. Podczas nieobecności tworzył materiał, który jest bardzo dojrzały i dopracowany do ostatniej sekundy. W planach ma wydać EP’kę z całym materiałem. Pierwszym utworem promującym wcześniej wspomniany materiał będzie singiel pt. “Malinowy”, autorem tekstu oraz muzyki jest Szymon. Co ciekawe został on nagrany we współpracy z orkiestrą, która gra koncerty m.in. ze światowej klasy Artystą Andrea Bocelli. Zobrazować ten singiel pomogła Warszawska Szkoła Filmowa.

“Tym klipem chce podkreślić jak toksyczna może być dla nas kontrola drugiego człowieka, jeśli ktoś przekracza pewne granice. Im bardziej ktoś chce zatrzymać nas na własność, tym bardziej robi krzywdę nam i sobie.– wspomina Szymon

Więcej szczegółów o artyście:
https://www.facebook.com/szymon.grzybacz

Zobaczcie zwiastun singla:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here