“Play me dirty” – KAMP! z nową piosenką

0

Tęskniąc za spotkaniami, koncertami, afterami do rana zespół KAMP! opublikował w sieci piosenkę “Play me dirty”. Piosenka inspirowana jest techno i ravem.

Pełne nastrojowego wokalu i nostalgii “Play me dirty” jest odpowiedzią na brak euforycznego klubowego doznania, który nam doskwiera. To tribute do wszystkich klubów i festiwali, których w tym roku z powodu panującej pandemii koronawirusa zespół nie odwiedzi oraz dla ludzi, z którymi nie będzie mógł się spotkać. “Play me dirty” brzmi nostalgicznie i sentymentalnie jak obecne okoliczności.

“Mamy nadzieję, że to chwilowe, że wszyscy spotkamy się bez maseczek, oddzielającej plexi czy witania się łokciem. Zapraszamy do odsłuchu i zanurzenia się w party nostalgii.” – piszą muzycy

Klip jest wynikiem akcji do której zaangażowaliśmy kluby, festiwale i inicjatywy z całego kraju, m.in. Audioriver, Wisłoujście, Sfinks700, Up to Date, Intro Festival, Dom Kultury w Lublinie, Enerde w Toruniu, Zet Pe Te, Szpitalna 1, Tauron Nowa Muzyka, Przelot czy Tama w Poznaniu. Eklektycznie zarejestrowane obrazy pustych miejsc rezonują jak powidoki. Ten rok jest trudny, ale mamy nadzieję, że przetrwamy i że zobaczymy się w niezmienionym składzie na koncertach w przyszłym roku.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/kampmusik/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here