“Pif-Paf” – Stach Bukowski prezentuje nowego singla

0

Zespół Stach Bukowski opublikował w sieci kolejnego singla. Utwór nosi tytuł “Pif-Paf” i zapowiada debiutancki album grupy, który w sprzedaży ukaże się 20 marca 2020 roku.

“Pif-paf” to prosta piosenka, która opowiada o trudnych sprawach. Codzienne konflikty i nienawiść przeplatają się w niej z nieumiejętnością porozumiewania się i właściwego dobierania słów. Zespół wytyka w niej dziecinne podejście do rozwiązywania problemów, które często przypomina strzelanie do siebie z palców, czyli właśnie „pif-paf”.

Po znanych już słuchaczom utworach “Lew” oraz “Los” singiel “Pif-Paf” jest trzecią już zapowiedzią debiutanckiej płyty grupy. Album ukaże się 20 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.
W dniu premiery płyty w warszawskim klubie Miłość odbędzie się koncert premierowy.

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Więcej informacji o zespole znajdziecie na https://www.facebook.com/stachbukowski/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj