Fat Nick na jedynym koncercie w Polsce

0

Amerykański raper i gwiazda mediów, Fat Nick powraca do Polski! Artysta odwiedzi nasz kraj w połowie kwietnia w ramach trasy I Finally Got My Visa Tour.

Fat Nick ma na swoim koncie współpracę m.in. z Lil Peepem. Ostatnia wizyta rapera w Polsce miała miejsce prawie 3 lata temu, kiedy to podróżował po Europie wspólnie z Ghostemane’em. Fat Nick powraca do Warszawy, by już w kwietniu rozsadzić Hydrozagadkę!

Fat Nick wystąpi 13.04.2020 w klubie Hydrozagadka w Warszawie.

Bilety dostępne w cenach:
69 – biletomat.pl
75 – ebilet.pl, Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt
85 – w dniu koncertu

Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/497079617860475/.
Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.

Fat Nick swoją popularność zawdzięcza prowadzonemu wspólnie z Kevinem Pouya’nem programowi internetowemu „The Nick and Pouya Show”, na którego potrzeby duet nagrywał śmieszne filmy lub freestyle. Na tym etapie przelotnie byli związani z Klanem SpaceGhostPurrp’s Rider, jednak szybko założyli swoją własną ekipę: Buffet Boys (pozostali członkowie to Germ i Mikey The Magician). Na YouTubie załogę subskrybuje już ponad 700tys., a same filmy mają prawie 400 milionów wyświetleń.

Po serii wypuszczonych singli, Nick wydał swój debiut, Fat Camp (2015), a już rok później na rynku pojawiła się druga płyta rapera, When The Lean Runs Out, na której udzielali się m.in. $uicideBoy$ („2 Hot 4 You”) oraz Lil Peep („P.S Fuck You Cunt”). Dyskografię Fat Nicka zamyka krążek Generation Numb z 2018 roku.

Szczegółowe informacje o artyście znajdziecie na https://www.facebook.com/therealfatnick/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here