Phil Collins “Jeszcze żyje” – gwiazdorski comeback w wielkim stylu!

1

Kontrowersyjny tytuł, prawda? I nic dziwnego, bo Phil Collins swój wielki powrót do koncertowania NA ŻYWO nazwał właśnie tak.

“Not Dead Yet Live” to nazwa trasy koncertowej, w jaką muzyk uda się w czerwcu 2017 roku. Jak sam powiedział podczas konferencji w Royal Albert Hall:

Zagram te koncerty, a po nich wyłożę się z nogami do góry. Jestem starej daty. Trasy koncertowe zawsze były niczym wyruszenie na wojnę: trwały tak długo, że sam nie wiedziałeś, kiedy się skończą. Ale teraz, mam zamiar wyrobić się w te kilka tygodni.

rs-245201-phil-collins-not-dead-yet
Okładka biografii Artysty

Phil Collins z koncertów na żywo wycofał się w 2002 roku, powołując się na kontuzję pleców i ramion powodowanych grą na perkusji. W 2007 roku na dość krótko powrócił w mini-trasie z Genesis, jednak od tamtej pory nie wziął już udziału w żadnym koncercie.

Collins, obok Paula McCartneya i Michaela Jacksona, jest jednym z trzech muzyków, który sprzedał ponad 100 milionów płyt. Wylansował takie hity, jak “Against All Odds” czy “Another Day in Paradise”.

Bilety na koncerty dostępne będą w sprzedaży od 9 rano 21 października. Artysta zapowiedział aż pięć występów w londyńskim Royal Albert Hall, dwa w Kolonii (Lanxness Arena) i dwa w paryskim Accors Hotel Arena. Daty koncertów znajdziecie poniżej.

Cała trasa koncertowa będzie obejmować:
Londyn, Royal Albert Hall – Czerwiec 4, 5, 7, 8, 9
Kolonia, Lanxess Arena – Czerwiec 11, 12
Paryż, Accors Hotel Arena – Czerwiec 18, 19

Do kas biletowych zapraszamy pod ten adres

1 KOMENTARZ

  1. Kolonia nie daleko, więc kto wie… 😉 A to może być ostatnia okazja do zobaczenia Collins’a na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj