Percival Schuttenbach wystąpi w Starej Piwnicy

0

Hasło Percival Schuttenbach na fanów muzyki folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, podziała jak magnes na opiłki żelaza, albo lep na muchy. Momentalnie i nie ma szans, że przejdą obok tego obojętnie.

Zespół Percival Schuttenbach ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Ich dźwięki brzmią także w najnowszym wydaniu najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher – Wild Hunt.

Ich znakiem rozpoznawczym są wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje. Zagrali ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, dzięki którym zyskali tak ogromne doświadczenie sceniczne.

Najnowszy album zespołu, “strzyga”, łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują, w którym kierunku zmierzają współtwórcy Wiedźmińskiego Soundtracku.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście singli i nie widzieliście zespołu Percival Schuttenbach, to czas nadrobić zaległości i wybrać się na koncert!

Koncert Percival Schuttenbach odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku o godzinie 20.00 w Starej Piwnicy we Wrocławiu.

Bilety w cenach 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.ticketpro.plwww.biletin.pl, i starapiwnica.com.pl/bilety.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/PercivalSchuttenbach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here