[KONKURS] Debiutancka płyta Jagody Wojciechowskiej

1

Wiecie, że lubimy Was zaskakiwać, prawda? Tak będzie również i tym razem. Chcemy zaprezentować Wam nowy jasny punkt na trójmiejskim niebie.

Ten jaśniejący punkcik to Jagoda Wojciechowska, studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej twórczość jest miksem beatlesowskich brzmień, gospelowej radości, jak i delikatnych ballad.

Autorski krążek, zatytułowany “Samotność” będzie właśnie nagrodą w organizowanym przez nas konkursie. Jak mówi Jagoda – płyta jest jej muzycznym spojrzeniem na rzeczywistość. Przepełniona emocjami, pięknem, dobrem, nadzieją – nie pozwala przejść obok obojętnie i zapadnie w pamięć i serce każdego słuchacza.

Brzmi ciekawie? Zatem zapraszamy do zabawy!

Reguły jak zwykle są proste – wystarczy, że do 29 marca:

  1. Polubicie nasz profil na FB – www.facebook.com/uptonepl.
  2. Polubicie oraz udostępnijcie na swoim profilu post konkursowy: link do posta – www.facebook.com/uptonepl/posts/1335232489867742
  3. W komentarzu do posta na FB, zamieścicie odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi SINGIEL promujący debiutancki album Jagody Wojciechowskiej?

Na odpowiedzi czekamy do godziny 21:00,  29 marca!

Zwycięzcę konkursu wyłonimy jak zwykle w transmisji “na żywo”, 30 marca o godzinie 21:00.

Płyta “Samotność” nagrana została we współpracy z najlepszymi trójmiejskimi muzykami takimi jak: Artur Sychowski, Krzysztof Słomkowski, Piotr Jóźwiak czy Dariusz Wojciechowski. To pierwszy, w pełni autorski album wokalistki – opisujący ludzi i świat, którego nie dostrzegamy…

Niezwykle emocjonalna, nasycona uczuciami i poruszająca…
Pierwsza z trylogii – Samotność.
Wprowadzi Was w niewidzialny muzyczny świat… Świat, w którym radość i smutek przeplatają się niezmiennie tworząc piękno muzyki…

Warto również wspomnieć, że 25 marca o godzinie 19:00 w Akademii Muzycznej w Gdańsku odbędzie się Premierowy Koncert promujący album.

Więcej o Jagodzie Wojciechowskiej znajdziecie na www.facebook.com/JagodaWojciechowskaOfficial.

Płyty zamawiać można na stronie: https://www.facebook.com/JagodaWojciechowskaOfficial
oraz mailowo: [email protected]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here