Grupa The Rasmus opublikowała w sieci teledysk do nowego singla. Klip “Paradise” zapowiada nadchodzący studyjny album fińskiego zespołu.

Krążek “Dark Matters” w sprzedaży ukaże się 22 września. Teledysk do utworu “Paradise” nagrywano w dwóch szwedzkich miastach – Malmö i Skivarp. Za kamerą stanął Gustav Olsson.

Grupa w ramach promocji najnowszego albumu wyrusza w trasę koncertową, na której nie zabraknie Polski – w listopadzie będzie ich można zobaczyć na żywo w Warszawie (12 listopada 2017) i w Krakowie (14 listopada 2017).

The Rasmus zadebiutowali albumem “Peep” w 1995 roku. Płyta osiągnęła wielki sukces, zdobywając złoto za rekordową sprzedaż. Później było już tylko lepiej. Największy sukces odnieśli za sprawą płyt “Into” (2001) i przede wszystkim “Dead Letters” (2003), z której pochodzi hit “In the Shadows”.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/therasmusofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here