Paradise Lost wystąpi na Metal Hammer Festival

0

Do opisywanego przez nas wcześniej składu Metal Hammer Festival dołączyła legenda w postaci brytyjskiej grupy Paradise Lost. Na imprezie pojawi się również autor jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku – Zeal & Ardor.

Zespół Paradise Lost istnieje od 1988 roku, a ich skład od tamtej pory nie ulegał większym zwirowaniom – jedyne zmiany dotyczyły tylko stanowiska perkusisty. Obecnie zespół składa się z pięciu członków – Nick Holmes (wokal), Greg Mackintosh (gitara), Aaron Aedy (gitara), Steve Edmondson (bas) oraz Waltteri Väyrynen (perkusja). Ostatni, 14 album grupy ukazał się w czerwcu 2015. Krązek “The Plague Within” był wyjątkowy zaczynając od okładki (autorstwa polskiego artysty – Zbigniewa M. Bielaka), a na zawartości muzycznej kończąc. Na albumie, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem fanów i mediów, zespół śmiało sięga do swoich korzeni, a Holmes udowadnia, że mimo długiej przerwy nie zapomniał, jak się growluje.

O zespole przeczytacie na www.facebook.com/paradiselostofficial.

Więcej o festiwalu znajdziecie na www.uptone.pl/muzyka/metal-hammer-festival-powraca-z-hukiem-na-pierwszy-ogien-maryilyn-manson oraz www.metalmind.com.pl.

Metal Hammer Festival odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku

Bilety dostępne będą na stronie ticketpro.pl od środy, 23 listopada. Ceny podajemy poniżej:

w przedsprzedaży/w dniu koncertu:
Loża – 375/395zł
Sektory czerwone H, J – 250/270zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/220zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/190zł
Płyta – 190/200zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here