Szukacie prezentu na Dzień Matki? Mamy coś dla was! Zwycięzca programu The Voice of Poland, Mateusz Ziółko zapowiedział premierę swojego solowego albumu. W sprzedaży pojawi się dokładnie 26 maja.

Krążek zapowiada piosenka “Szkło“. Tekst utworu to opowieść o kłamstwach i przyzwoleniu społecznym na zacieranie rzeczywistości. Autorem tekstu jest Arek Kłusowski a za reżyserię teledysku odpowiada Kamil Krawczycki.

Płyta “Na nowo” na półki sklepowe trafi 26 maja. Okładkę albumu możecie zobaczyć obok, a singiel “Szkło” w odtwarzaczu powyżej.

Ziółko w październiku 2015 roku wspólnie z Liberem nagrał 7 rzeczy. Utwór ten, wkrótce po publikacji uznany został według największych stacji radiowych za jeden z lepszych utworów w Polsce. Wokalista ma na swoim koncie także duet z Sylwią Grzeszczak, który znalazł się na jej ostatniej studyjnej płycie.

W październiku 2016 roku ukazała się solowa kompozycja Mateusza, utwór “W płomieniach”, którego posłuchacie pod adresem www.uptone.pl/muzyka/nowy-klip-mateusza-ziolko-w-plomieniach.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/MateuszZiolko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here