Ostatni koncert Black Sabbath w kinach

0

“Black Sabbath: The End Of The End” – pod takim tytułem nagrany został pożegnalny koncert tego legendarnego zespołu. Nagranie w formie filmu na jeden dzień trafi do kin na całym świecie.

“Black Sabbath: The End Of The End” przedstawia video wykonane podczas 81 koncertu Black Sabbath, zagranego 4 lutego 2017 roku w rodzinnym mieście Birmingham. Był to finałowy występ pożegnalnej trasy “The End”. Za reżyserię dokumentu odpowiada Dick Carruthers (“Led Zeppelin: Celebration Day”, “Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live”).

Koncertowy film 28 września 2017 roku zostanie wyświetlony w 1500 kinach na całym świecie. W Polsce pokazy odbędą się w sieci Multikino.

Black Sabbath powstał w 1968 roku. Zespół jest uważany za najważniejszego współtwórcę wielu odmian muzyki metalowej. Jego najsłynniejszy skład tworzyli Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler i Bill Ward. Kapela nagrała 19 płyt studyjnych, z których ostatnią jest “13” z 2013 roku. W trakcie pożegnalnej trasy “The End” Black Sabbath odwiedził Polskę. Grupa zagrała w wypełnionej do ostatniego miejsca krakowskiej Tauron Arenie.

Więcej o Black Sabbath znajdziecie na www.facebook.com/BlackSabbath. Informacje o seansach i biletach znajdziecie na www.blacksabbathfilmtickets.comwww.facebook.com/events/112279882726589.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj