Ørganek zaprasza do stworzenia wspólnego teledysku

0

No, kochani, jest sprawa. Zespół Ørganek przekracza granicę gwiazda – fan i właśnie fanów zaprasza do współpracy przy tworzeniu klipu do najnowszego teledysku kapeli – “Wiosna”.

– Wiosna wybuchła mi prosto w twarz, z nosa leci mi krew. Jestem taki nieodporny jak zmienia się czas, budzą się wrzody, ja znowu źle śpię. Może trochę więcej piję, może trochę mniej jem ale ja wam mówię: jest dobrze, jest dobrze, jest dobrze ale nie najgorzej jest – śpiewa Tomasz Organek w kolejnej piosence promującej album “Czarna Madonna”.

Jeśli chcecie wiząć udział w projekcie, czasu macie szalenie mało, bo już niespełna trzy dni:

Od teraz przez kolejne 72 godziny czekamy na: zdjęcia (format dowolny, plik JPG), jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia; i / lub wideo, maksymalnie 20 sekund, jedna osoba może przysłać max. 1 nagranie wideo – zachęcają artyści. – Wybrane materiały zostaną wykorzystane w teledysku do piosenki “Wiosna”. Filmy i/lub zdjęcia wyślij na adres: [email protected] do 23 marca 2017 r. do godziny 11:29.

Premiera teledysku ma odbyć się już 1 kwietnia w serwisie youtube oraz w trakcie koncertu Organka w warszawskim klubie Palladium.

Zwiastun klipu możecie zobaczyć poniżej, a po więcej informacji o zespole zapraszamy na www.facebook.com/tomorganek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj