BISZ & B.O.K Wilczy Humor na żywo w Starym Klasztorze

0

Jarosław „Bisz” Jaruszewski oraz Radek „Radex” Łukasiewicz z całym zespołem B.O.K we Wrocławiu pojawią się z materiałem promującym album „Wilczy Humor”, wydanym w październiku 2016.

Bisz to raper, poeta, kulturoznawca oraz autor słuchowisk radiowych. Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz łączenie różnych muzycznych gatunków. Najnowsza płyta Bisza to międzygatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna wilczego humoru, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Jest to całkiem nowy kierunek w twórczości artysty, który po raz kolejny zaskoczy swoich słuchaczy i może stać się odkryciem dla zupełnie nowych odbiorców. Koncertowa odsłona albumu to muzyczna uczta w wykonaniu liczącego siedem osób live bandu B.O.K, który ma za sobą świetne przyjęcie na wielu ważnych festiwalach a także setkach koncertów w całym kraju. Wizytówką B.O.K jest sprawne poruszanie się po całym gatunkowym spektrum – od muzyki bitowej do ciężkich gitarowych brzmień, od klasycznych skrzypcowych motywów do jazzowych improwizacji.

Koncert BISZ & B.O.K Wilczy Humor Live odbędzie się 23 kwietnia 2017 roku o godzinie 20.00 w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Bilety w cenach 30 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu, miejsca siedzące (balkon): 45 zł. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl.

Więcej o wykonawcach znajdziecie na www.facebook.com/BiszBOK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here