Nowy album Fergie w drodze

248

Gwiazda The Black Eyed Peas, Fergie planuje wydanie długo oczekiwanego albumu “Double Dutchess”.

Piosenkarka podpisała kontrakt z wytwórnią BMG. Stworzyła również swój label, Dutchess Music. Dzięki kontraktowi, 8-krotna laureatka Grammy planuje wydać od dawna zapowiadany longplay “Double Dutchess”. Nowe nagrania światło dzienne ujrzą prawdopodobnie pod koniec wakacji.

– To kolejny rozdział mojej kariery, który zapewni mi niezależność i pozwoli rozwijać się zarówno na polu artystycznym, jak i biznesowym. To okazja, by wydawać swoją solową muzykę i wspierać nowych artystów – mówi gwiazda.

W 2016 roku Amerykanka wypuściła single “Life Goes On” i “M.I.L.F. $” – pierwszy klip znajdziecie pod tekstem, zaś po więcej info o drugim zapraszamy do http://uptone.pl/muzyka/nowy-album-fergie-po-10-latach.

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje “Shut Up”, “My Humps”, “Boom Boom Pow”, “I Gotta Feeling” czy “Imma Be”. Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, “The Duchess”, pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka “The Beginning” z listopada 2010 roku.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/fergie.