“No New Friends” – nowy teledysk LSD

0

Tym razem supergrupa LSD naprawdę zaszalała. Nagranie audio do piosenki “No New Friends” poznaliście jeszcze w marcu. A teledysk… Umówmy się, cytując klasyka, jest kompletnie odjechany.

Kolorowo, pastelowo, optymistycznie i do tego całkiem przyjemnie dla ucha. Miło trafiać na takie piosenki. W “No New Friends”, zgodnie z tradycją, zamiast Sii w teledysku gra Maddie Ziegler. Piosenka promuje debiutancki album tria LSD, który ukazał się 12 kwietnia.

Więcej o wykonawcach na www.facebook.com/droppingLSD.

Diplo to DJ, producent i siła sprawcza Major Lazer. Na przebojową mieszankę formacji składają się niskie basy, jamajskie, dancehallowe rytmy, trapowe wycieczki i EDM-owe podbicia. Ostatnie wydawnictwo Diplo to EP-ka zatytułowana “Europe”.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej ostatnie wydawnictwo to “Everyday Is Christmas” z 2017 roku.

Labrinth, który naprawdę nazywa się Timothy McKenzie, zadebiutował krążkiem “Electronic Earth” w kwietniu 2012 roku. Fani ciagle czekają na drugą płytę angielskiego muzyka, “Take Me to the Truth”.

Maddie Ziegler właśnie dostała rolę w musicalu “West Side Story” Stevena Spielberga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here