Natalia Świerczyńska w nowy singlu “O północy”!

0

Naszym skromnym zdaniem szykuje się absolutny hit! Natalia Świerczyńska już jesienią 2020 roku wyda swoją nową płytę. Album ukaże się nakładem wytwórni MTJ. Po singlu “Las” przyszedł czas na tytułowy i przepiękny utwór, czyli “O północy”. Posłuchajcie koniecznie!

Planowany na jesień 2020 r. album Natalii Świerczyńskiej zatytułowany “O północy” to bardzo ważna i osobista historia z jej życia. Utwory, które się na nim znajdą, zostały zainspirowane opowieściami jej babci, u boku której się wychowywała. Mówią o marzeniach, tęsknotach i pragnieniu wolności młodej dziewczyny, której przyszło żyć na Kresach Wschodnich w czasach II wojny światowej, co kompletnie przewartościowało wtedy jej świat. Artystka pisząc teksty na płytę próbowała postawić siebie na jej miejscu i trochę bardziej zrozumieć tamtą rzeczywistość. W nowych piosenkach Natalia przekazała emocje, które narastały w niej od dawna i teraz znalazły w końcu swoje miejsce właśnie na tym albumie.
“O północy” to tytułowa piosenka z mojej nadchodzącej płyty. Wzruszająca historia o tęsknocie za pięknem, dobrem i miłością, które los czasami postanawia nam odebrać. Jak we wszystkich tekstach z tego albumu, opowiadam o wojennych przeżyciach swojej Babci, ale ta piosenka jest dla mnie wyjątkowa i należy zdecydowanie do tych ulubionych. Zostawiłam w niej kawał swojego serca.
– opowiada o nowej piosence Natalia Świerczyńska

Słuchaj singla “O północy”:
Serwisy cyfrowe: https://backl.ink/142661387

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here