Nadja, Mazut i Dead Factory w lutym w Hydrozagadce

0

Deerhunter Booking i Klub Hydrozagadka zapraszają na pierwszy po prawie 2 latach polski koncert kanadyjskiego duetu Nadja. Będą oni promowali swój nowy album.

Nadja to duet, w skład którego wchodzi Aidan Baker (gitara/ wokal/ instrumenty dęte drewniane/ pianino/ perkusja) i Leah Buckareff (gitara basowa/ wokal). W swojej muzyce łączą elektronikę, powolne riffy gitarowe i przywodzącą na myśl lament sekcję perkusyjną, tworząc kakofoniczną ścianę dźwięku przesyconą eteryczną melodyjnością. 

Więcej o grupie Nadja znajdziecie na:
www.facebook.com/LuvNadjawww.nadjaluv.ca i nadja.bandcamp.com.

Mazut, projekt Pawła Starca i Michała Turowskiego, to dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, laptop, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione na śmieciach i zakupione na pchlich targach magnetofonowe taśmy, mikrofon unitra, samplery, syntezatory, automaty perkusyjne, kasetowy czteroślad i masa innych sprzętów. W swoich zawsze improwizowanych, niepowtarzalnych utworach, eksplorują mroczne i zatęchłe terytoria bitowej muzyki,  okraszonej samplowanym tekstem, dopełniającym jej mroczny nastrój.

Więcej o Mazut dowiecie się na www.facebook.com/mazutpl i bdta.bandcamp.com.

DEAD FACTORY to aktywnie działający od 2001 roku projekt Macieja Mutwila. Muzycznie i wizualnie oscyluje on w rejonach przemysłu i rejonu Śląska, z którego pochodzi, a który niewątpliwie stanowi dla niego największą inspirację. Obrazy i dźwięki z jego naturalnego otoczenia przeniesione zostały na kolejne wydawnictwa.

O Dead Factory więcej zobaczycie na DEAD FACTORY www.deadfactory.pl, www.facebook.com/deadfactory i soundcloud.com/dead-factory.

Impreza odbędzie się 9 lutego 2017 w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Bilety w cenie 38 PLN w przedsprzedaży i 48 PLN w dniu koncertu dostępne pod adresem www.deerhunterbooking.8merch.com.

https://www.youtube.com/watch?v=UDmdQVJ9b14

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here