Koncert Rebeki w Gdańsku

0

Dojrzali i pewni swoich artystycznych możliwości, od wydania debiutanckiego krążka Hellada konsekwentnie umacniają swoją pozycję na polskim rynku muzycznym. Mowa oczywiście o zespole Rebeka.

Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny, członkowie zespołu, dzięki wielkiej charyzmie scenicznej i wyrafinowanym kompozycjom stali się jedną z lepiej rozpoznawanych grup w polskim muzycznym gwiazdozbiorze. A ich ostatni album – Davos, prezentujący pełen wachlarz melodii, od melancholijnych po klubowe i energetyczne brzmienia jeszcze bardziej umocnił pozycję REBEKI na polskim rynku muzyki klubowej.

Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem, prezentuąc oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy i nie pozwalają przejść obojętnie.

Koncert zespołu REBEKA odbędzie się 8 kwietnia 2017 o godzinie 20:00 w Starym Maneżu.


Ze względu na chorobę artystki Iwony Skwarek koncert Rebeka planowany na 10 marca 2017 został przeniesiony na 8 kwietnia 2017, godz. 20:00.
Wszystkie bilety i zaproszenia zachowują ważność. Istnieje również możliwość zwrotu zakupionych biletów w miejscu, w którym dokonało się zakupu.


Bilety w cenach:

Miejsca stojące: przedsprzedaż: 45 zł / w dniu koncertu: 55 zł
Miejsca siedzące: przedsprzedaż 60 zł / w dniu koncertu: 70 zł

Do kupienia online pod adresem www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl i www.eventim.pl.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie pod adresem www.facebook.com/events/113501569327254

Oficjalny profil grupy www.facebook.com/RebekaDuo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here