MR ŽARKO – bałkańskie szaleństwo w Starym Klasztorze

0

Ethno Jazz Festival zaprasza na kolejny bałkański wieczór w ramach cyklu Muzyka Świata w Starym Klasztorze. Na Letniej Scenie dziedzińca Starego Klasztoru zagra, pochodzący z samego serca Serbii, zespół MR ŽARKO!

Mr Žarko, założyciel zespołu MR ŽARKO, razem z pięcioma członkami zespołu z Bułgarii, Rumunii i Niemiec, wykonuje własne kompozycje – „pieśni śmiechu, bólu, tańca i łez”, dodając niezwykle taneczny gypsy beat i psychodeliczny twist przyprawiony lekką nutą czarnego bałkańskiego humoru. A wszystko grane jest w 100% na żywo i porywające do tańca!

Członkowie zespołu grali w dobrze znanych bałkańskich składach, takich jak Shantel, Miss Platnum, Rotfront czy Fanfara Kalashnikov, a słynny DJ i autor Vladimir Kaminer zaprosił zespół, aby zagrał podczas otwarcia klubu «Rodina« w Berlinie.

W 2013 roku zespół wydał debiutancki album “Electric Gypsy Disco Noise” – i materiału z tego krążka możemy spodziewać się podczas ich występu!

Koncert MR ŽARKO odbędzie się 30 czerwca 2017 o godz. 20.00 na dziedzińcu Starego Klasztoru we Wrocławiu.

Bilety w cenach: 25 zł – przedsprzedaż w klubie, 30 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety, www.biletin.pl i www.ticketpro.pl.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/mrzarko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here