“Most Of Us Are Strangers” – Seafret zapowiadają nowy album

0

Zespół Seafret opublikował w sieci kolejnego singla. Piosenka “Most Of Us Are Strangers” zapowiada album o tym samym tytule.

Piosenka “Most Of Us Are Strangers” ukazała się wraz z hipnotyzującym klipem w reżyserii Stuarta Alexandra, z którym zespół pracuje od dawna (np. przy “Fall”, “Monsters” czy “Loving You”). Emocjonalny utwór bazuje na charakterystycznym dla Seafret folkowo-popowym brzmieniu.
“Most Of Us Are Strangers” to czwarty singiel Seafret z nadchodzącej płyty – w zeszłym roku duet wypuścił przedświąteczne „Love Won’t Let Me Leave”, które zdążyło osiągnąć aż ponad milion odsłon, trafiając na 22. miejsce na playliście Spotify New Music Friday i zyskując popularność w BBC Radio 2, niesamowicie mocny singiel „Fall”, wyprodukowany przez Rossa Hamiltona w Rocket Science Recording Studios w Glasgow oraz najbardziej z nich melancholijne i trafiające do wielu samotnych serc „Loving You”.

Twórcy tak mówią o nowym singlu:

To utwór o tym, jak ukrywamy swoje emocje, uczucia i problemy, nie chcąc zrzucać naszych ciężarów na innych. Większość dni spędzamy z tymi samymi przyjaciółmi, współpracownikami i bliskimi, a mimo wszystko nie pokazujemy im swojego wnętrza, tworząc fałszywy obraz naszego samopoczucia. Jeśli byśmy spróbowali podzielić się prawdziwymi uczuciami, sukcesami i porażkami czy wyzwaniami, z którymi się zmierzamy – istnieje duża szansa, że opinie innych na nasz temat kompletnie by się zmieniły, co doprowadziłoby nas do poczucia „odmienności”, „obcości”. Dlatego właśnie mamy tendencje do ukrywania prawdy, bo ludzie oceniają zbyt szybko. Dla nas jednak piosenka ta, mimo że brzmi melancholijnie, pełna jest nadziei, a jej przekaz brzmi: „otwieranie się jest OK i tak samo OK jest nie czuć się OK”. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam równie bardzo, jak nam.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty “Most Of Us Are Strangers”.

W Polsce planowane są koncerty:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj