“Młodość” Ralpha Kaminskiego na winylu

0

Wydany w listopadzie ubiegłego roku album Ralpha Kaminskiego, “Młodość” doczekał się swojej wersji na winylu. Krążek jest dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie wytwórni MTJ.

“Młodość” to druga i mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Album ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w minionym roku.

Krążek został doceniony również przez empik, który nominował go do prestiżowej nagrody Bestsellerów w kategorii Odkrycia empiku 2019. Oba single z płyty, czyli “Kosmiczne energie” oraz “Wszystkiego najlepszego”, przez wiele tygodni zajmowały wysokie pozycje na Liście Przebojów Programu 3.

Już 31 stycznia 2020 roku ta jedna z najlepszych płyt roku 2019 ukaże się na winylu. Jego wydawcą jest wytwórnia FONOBO Label. Sama płyta, podobnie jak poligrafia wydawnictwa autorstwa Dawida Grzelaka, będzie w kolorze białym. Można ją zamawiać już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony sklepu internetowego wytwórni MTJ pod adresem: https://www.mtj.pl/sklep/mlodosc-lp/.

Warto przypomnieć, że już 19 stycznia 2020 roku Ralph Kaminski rozpoczyna trasę koncertową promującą właśnie “Młodość”. Do kwietnia br. artysta będzie grał koncerty w takich miastach jak Poznań, Bydgoszcz, Płock, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Rybnik, Szklarska Poręba, Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała, Łódź, Opole oraz Toruń. Informacje na temat wszystkich występów są dostępne na fanpage’u artysty na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj