Monika Brodka – Clashes Tour 2017 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku

0

Clashes to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. Clashes tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z Clashes, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. Granda w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany Heart-Shaped Box, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć Clashes na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyczków, trąb a nawet… piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach (i nie tylko!) w całej Polsce.

Koncert Moniki Brodki odbędzie się 13 kwietnia 2017 roku o godzinie 19:00 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. 

Bilety w cenie 99zł do nabycia na stronie bilety.teatrszekspirowski.pl.

Więcej o wokalistce znajdziecie na www.facebook.com/BrodkaMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here