Mastodon w lipcu w B90

0

Amerykański kwartet progresywno-rockowy wystąpi w Polsce podczas najbliższej, letniej trasy po Europie. Grupa przyjedzie do naszego kraju, by promować najnowszy album – „Emperor Of Sand”, którego premierę przewidziano na 31 marca.

Są takie zespoły, na których płyty i koncerty czeka się z wielkim podnieceniem i ten zdecydowanie do nich należy. Powstali w 2000 roku, reprezentując zupełnie surowy, choć pełen ciekawych aranżacji sludge z elementami muzyki, którą źródła najczęściej nazywają progresywnym metalem. A później już tylko ewoluowali i zdecydowanie poszło im to dobrze.

Po 2009 roku Mastodon bezdyskusyjnie gra w pierwszej lidze sceny metalowej. Na gdańskim koncercie grupa z pewnością nie zapomni o swoich długoletnich fanach i pozwoli im usłyszeć ponownie uwielbiane i cenione utwory ze starszych albumów, jak np. „Once More ‚Round The Sun” czy „Leviathan”

Rewelacyjny Mastodon pojawi się 4 lipca w gdańskim klubie B90. Przedsprzedaż biletów na koncert ruszyła w czwartek (09.03.2017) o godzinie 10:00.

Zespół wystąpi w składzie:
Brann Dailor (perkusja, wokal)
Brent Hinds (wokal, gitara)
Bill Kelliher (gitara rytmiczna, wokal)
Troy Sanders (wokal, gitara basowa, klawisze)

Więcej o grupie znajdziecie na www.mastodonrocks.com i www.facebook.com/Mastodon

Koncert Mastodon odbędzie się 4 lipca 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90 w Gdańsku.

Bilety w cenie 105 zł (przedsprzedaż) / 120 zł (w dniu koncertu) do nabycia na tickets.soundrive.pl i www.knockoutprod.net/sklep oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here