Minialbum CHØCØLATE już niebawem…!

0

Jeśli znacie CHØCØLATE – wiecie dobrze, że jest na co czekać. Jeśli nie znacie CHØCØLATE  – natychmiast bierzcie się za słuchanie, bo oto nadchodzi drugi minialbum zespołu, który, jak gorąco wierzymy, już niebawem zawładnie listami przebojów międzynarodowych rozgłośni radiowych!

CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt indie-elektroniczny założony w 2017 roku w Lublinie przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich brzmienie można określić jako wypadkową sampli, syntezatorów i instrumentów organicznych. Zespół ma na koncie debiutancką EP-kę pt. „Jewelry”, zrealizowaną przez Borysa Kunkiewicza – producenta, a zarazem muzyka takich projektów jak Suumoo, Flemings oraz Stonkatank. Jej premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez wiele portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan – DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na zeszłorocznym Tommorowland.

Na przełomie 2017 i 2018 roku zespół wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową, która okazała się komercyjnym i wizerunkowym sukcesem.

Aktualnie grupa pracuje nad drugim minialbumem, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku. Jej realizatorem został Bryan David – amerykański producent, który współpracował m.in. z Shakirą, Miley Cyrus, ponadto był nominowany w dwóch kategoriach do 58. Nagrody Grammy.

Więcej o zespole na www.facebook.com/chocolatebandofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj