Kacper Skolik gospodarzem kolejnego BOTO Wild Jam

0

Zapraszamy na kolejną odsłonę BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie perkusista jazzowy młodego pokolenia, Kacper Skolik.

BOTO Wild Jams with Wild Turkey to cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”. Swoją drogą – każdy posiadacz biletu na imprezę może odebrać 1 darmowy bourbon w barze.

Gospodarzem wieczoru będzie perkusista jazzowy Kacper Skolik, któremu na scenie towarzyszyć będą:
Darek Herbasz – saksofon,
Dominik Bukowski – wibrafon,
Piotr Kułakowski – kontrabas,
i goście


BOTO Wild Jam z Kacprem Skolikiem odbędzie się 15 listopada 2018 o godzinie 21:00 Teatrze BOTO w Sopocie. 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia online na www.interticket.pl. Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.


Kacper Skolik – perkusista jazzowy młodego pokolenia, syn polskiej legendy perkusji Arka Skolika. Swoją pasję do muzyki i gry na perkusji odkrył dopiero w Liceum. Zaczął wtedy uczęszczać do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach im. Ludomira Różyckiego. Dodatkowo rozwijał swoje umiejętności pod czujnym okiem ojca. Obecnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie perkusji jazzowej dr Tomasza Sowińskiego.
Kacper brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych, także zagranicznych. Był akompaniatorem na corocznym festiwalu sztuk artystycznych „Fama” w 2016 roku. Jeden z dziesięciu perkusistów biorących udział w projekcie J. A. P. Kaczmarka „Emigra – Symfonia bez końca”. Finalista konkursu „Jazz Drummers Competition 2018”.

Więcej o wykonawcy na www.facebook.com/KacperSkolik.
Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/2120915511506718.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here