Mikromusic w marcu w Starym Maneżu

0

Znana z oryginalnych aranżacji, pięknych melodii i doskonałego warsztatu, wrocławska grupa Mikromusic już wkrótce pojawi się na deskach Starego Maneżu.

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, a czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim krążku Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz dvd Mikromusic w Eterze. Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu Piękny koniec, zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel Takiego chłopaka osiągnął ponad 11 mln. wyświetleń na portalu YouTube.

Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I’m a Woman. Album studyjny Mikromusic Matka i Żony ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór Krystyno, we wrześniu zaś ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie zaśpiewał Skubas.
Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzą również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza.

W listopadzie 2016 roku odbyła się premiera dwupłytowego albumu Mikromusic w kwietniu, stanowiącego zapis trasy koncertowej zespołu.

Koncert odbędzie się 11 marca 2017 roku w Starym Maneżu.

Bilety dostępne na www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl – miejsca stojące i miejsca siedzące oraz www.eventim.pl w cenach od 50 zł do 650 zł (loża dla 10 osób).

Oficjalny kanał zespołu – www.facebook.com/mikromusic.

https://youtu.be/6km-dDFjnTk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here