“MĘTLIK” – Sophie Szklarska przedstawia kolejny singiel!

0

Sophie Szklarska przedstawi dziś swój kolejny singiel. Tytułowy “Mętlik” to piosenka zamykająca pewną część jej opowieści o emocjach. Czy również przypadnie Wam do gustu?

Sophie Szklarska ma za sobą kilka premier singli z których dwa: “To me” oraz “W domyśle” miały premierę w Radio 357 w audycji Piotra Stelmacha “Głośni jak miłość”. Gościła także u red. Michała “Grabka” Grabkowskiego w radiowej Trójce. Jej utwory grane były m.in.: w Rockserwis.fm, radiach studenckich Index, Kampus, Akadera, Afera oraz radiach regionalnych.

Za muzykę, tekst i aranże odpowiedzialna jest Zofia (Sophie) Szklarska. Mixem i masteringiem zajął się Marcin Staniszewski, a okładka nowego singla to dzieło Anity Wąsik-Płocińskiej.

“Mętlik to trzecia, zamykająca część mojej opowieści o emocjach, a jednocześnie trzeci etap zamkniętego koła wydarzeń, które dzieją się w mojej głowie. Czasem człowiek dochodzi do emocjonalnej ściany i wtedy każda najmniejsza drobnostka powoduje tytułowy mętlik. Emocje w końcu ulatują samoistnie robiąc miejsce kolejnym. Racjonalny umysł znowu zaczyna z nimi walczyć, zawsze na próżno.”

– komentuje artystka

METLIK---Sophie-Szklarska

Ale to nie koniec…!

Sophie zapowiada już swoje kolejne muzyczne plany, których efekty usłyszymy najprawdopodobniej już w lutym 2022. Czy kolejna, planowana przez nią muzyczna propozycja będzie przez Was “Ulubiona” ? Zobaczymy… 😉

CZYTAK TAKŻE:

Sophie Szklarska z najnowszym singlem “To me”

Co słychać u Sophie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj