Mela Koteluk w kwietniu w Starym Maneżu

0

Po zeszłorocznej trasie koncertowej, Mela Koteluk wyrusza w wiosenną trasę “Migawka ’19”. Tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach oraz podczas festiwali.

W trasie koncertowej Mela Koteluk promować będzie album “Migawka”. Muzycznie płyta jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury – szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Organiczność płyty i odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli – tam znajduje inspiracje do pracy twórczej.

Krążek “Migawka” składa się z 11 utworów, które powstały w nieśpiesznej atmosferze, z dala od codziennego zgiełku. Na płycie dominują umiarkowane tempa, całość zawiera dużo przestrzeni, którą tworzy przemyślanie dobrane instrumentarium. Mela Koteluk w kolejnej muzycznej opowieści sięga do doświadczeń  i refleksji zebranych podczas dwuletniej przerwy, opowiadając w charakterystycznych dla siebie metaforach o miłości, wolności i śmierci.

Więcej o artystce na www.facebook.com/mela.koteluk.


Koncert Meli Koteluk odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku. 

Bilety od 69 zł do kupienia na www.interticket.plwww.kupbilecik.plwww.eventim.pl.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here