Arch Enemy w czerwcu we Wrocławiu

0

Po fenomenalnym zeszłorocznym koncercie w gdańskim klubie B90, Arch Enemy powracają do Polski. Tym razem zespół zagra dla publiczności zgromadzonej we wrocławskim Centrum Koncertowym A2.

Szwedzki zespół w trasie koncertowej w dalszym ciągu promuje album “Will To Power” z 2017 roku, który bije kolejne rekordy popularności. Co ciekawe, od tej pory dyskografia Arch Enemy wzbogaciła się o kilka pozycji, chociażby winylowy box zawierający covery nagrane przez kapelę w latach 1996-2017, czy EP-kę “Råpunk” z punkowymi przeróbkami.


Koncert Arch Enemy odbędzie się 3 czerwca o godzinie 18:30 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Bilety w cenie 100 zł – 110 zł do kupienia na sklep.knockoutprod.net.

Organizatorem koncertu jest agencja Knock Out Productions.
Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/371746240286693


Arch Enemy od jakiegoś czasu nie trzeba już w Polsce jakoś szczególnie przedstawiać. Formacja, którą kapitalny gitarzysta Michael Amott założył wraz z bratem po swoim pożegnaniu się z Carcass w latach 90. XX wieku, koncertuje u nas regularnie i zbudowała pokaźną bazę maniakalnych fanów, sprawiających coraz częściej, że koncerty kapeli są wyprzedane. Melodyjny death metal powstałej w Szwecji i obecnie międzynarodowej grupy z charyzmatyczną weganką Alissą White-Gluz na wokalu, przyjął się nad Wisłą doskonale.
Więcej o zespole na www.facebook.com/archenemyofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here