Maria Peszek w styczniu we Wrocławiu

0

Tej pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Autorka czterech płyt studyjnych, aktorka, piosenkarka, wielokrotnie nagradzana gwiazda sceny muzyki alternatywnej… Tak moi drodzy, przed wami Maria Peszek.

W związku z dużym zainteresowaniem publiczności wokalistka ponownie przyjedzie do Wrocławia, tym razem z koncertem promującym najnowszy album „Karabin”.

Artystka wystąpi 20 stycznia 2017 roku o godzinie 20:00w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Koncert odbędzie się w ramach cyklu wROCKfest.pl prezentuje.

Bilety w cenach 55 zł – (pierwsze 100 szt., wyłącznie na rezerwację), 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu. Miejsca siedzące na balkonie w cenie 75 zł.

Bilety kupić można w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: [email protected]

Maria Peszek zadebiutowała na scenach teatralnych w 1993 roku. 12 lat później wydała pierwszy album Miasto mania, który sprawił że trafiła do grupy najpopularniejszych polskich wykonawców alternatywnych. Kolejne albumy (Maria Awaria i Jezus Maria Peszek) potwierdziły jej sukces.
Ostatnia płyta Karabin ukazała się 26 lutego 2016. Tym razem to jedenaście piosenek na niespokojne czasy – piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym Kontrowersyjny utwór Polska A B C i D promujący wydanie ma obecnie ponad milion odsłon na YouTube, choć od jego wydania nie minął rok.

Więcej informacji o Marii Peszek znajdziecie na jej oficjalnej stronie www.mariapeszek.pl i oficjalnym profilu na FB: peszekmaria

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here