MaJLo zapowiada kolejny album! Posłuchajcie singla “Dear Gunna”

0

Dziś odbyła się premiera singla i teledysku MaJLo – “Dear Gunna”. Najnowszy utwór artysty jest jednocześnie zapowiedzią kolejnego, trzeciego już albumu. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Maciej Milewski o pseudonimie artystycznym MaJLo zapowiada premierę nowej płyty jeszcze w tym roku, więc bądźcie czujni, gdyż z pewnością kolejny raz szykuje się kawał porządnej muzyki. Jego drugi album re-covery to jedna z naszych ulubionych pozycji, więc tym bardziej nie możemy się doczekać kolejnego. Póki co zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia najnowsze klipu, którego premiera odbyła się dzisiaj.

Jak czytamy w magazynie K-MAG:

„Koncepcja teledysku przyszła naturalnie, jako następstwo historii związanej z powstaniem utworu „Dear Gunna”. Jej podwaliny stanowi pocztówka zakupiona przeze mnie na pchlim targu w Rejkjaviku podczas podróży na Islandię jesienią zeszłego roku. Zaintrygowany postacią nadawcy, a przede wszystkim adresatki pocztówki – Gunny, postanowiłem zrekonstruować historię dwojga ludzi, a nawet pójść krok dalej i stworzyć jej dalszą część. Teledysk opiera się na dwóch rodzajach ujęć, korelujących ze sobą na równoległych płaszczyznach czasowych. Ujęcia stateczne realizowane były w różnych lokalizacjach na terenie Kaszub, ujęcia ruchome zaś mają na celu przywoływać wspomnienia i uczucia z przeszłości, są rodzajem wakacyjnej pocztówki z czasu, który jest już bardzo odległy” – powiedział MaJLo o swoim klipie.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/MaJLomusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here